Pokročilý

Jak nastavit myš...

Mám Windows 7 a v některých nastaveních se ještě nevyznám.
Když něco píši nebo mačkám na klávesnici třeba i při hře a potom u toho nebo potom chci pohnout myší tak to nejde. Myš se pohne teprv po chvilce (vteřině), takže např. při hře není možné hýbat myší když ''držím'' nějaké tlačítko na klávesnici. U XP mi to fungovalo normálně že ''držím'' tlačítko a přitom hýbu myší.
Chtěla jsem to nastavit v Ovládacích panelech, ale tam jsem to nenašla.
Nevíte někdo, kde a jak to nastavit?
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi, mám notebook takže myš v notebooku, ale to s tím nastavením jsem zkoušela různé, ale stále nemohu přijít na to jak nastavit, když držím tlačítko na klávesnici, tak aby se během toho dalo hýbat i s myší.
Možná jsem to špatně napsala, tak ještě uvedu příklad: držím tlačítko (např. ''M'') a pohnu myší ale kurzor myši je stále na místě, během toho co držím nějaké tlačítko.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

51. - Jak nastavit citlivost myši
Citlivost myši a míru kliků, respektive poklikání nastavíte v Ovládacích panelech. To se může hodit zejména v situacích, kdy jste si koupili myš, u které se rychle pohybuje kurzor. Klikněte tedy na Start -> Ovládací panely. Následně klikněte na Myš. V otevřeném okně pod různými záložkami pak můžete nastavit nejen citlivost myši, ale také blikání kurzoru a prokliky a ještě více.

Zdroj: http://technet.idnes.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

A nemáš bezdrátovou myš ???
Ta po chvilce nečinnosti upadá do spánku ze kterého se musí pohybem myši probudit a ta odezva potom není okamžitá. Dělá to kvůli úspoře baterií a dělá to tím častěji, čím jsou vybitější baterie.

Já to dělám tak že nejprve zatočím kolečkem a teprve potom jedu s myší.

Tak to není myš, ale touchpad !!
Nicméně funkci to má stejnou. Pokud nepomůže v nastavení zvýšení rychlosti pohybu ukazatele, zkusil bych ještě vypnout prostředí "Aero".

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.