Meropa

Jak nastavit myš…

Mám Windows 7 a v některých nastaveních se ještě nevyznám.
Když něco píši nebo mačkám na klávesnici třeba i při hře a potom u toho nebo potom chci pohnout myší tak to nejde. Myš se pohne teprv po chvilce (vteřině), takže např. při hře není možné hýbat myší když držím nějaké tlačítko na klávesnici. U XP mi to fungovalo normálně že držím tlačítko a přitom hýbu myší.
Chtěla jsem to nastavit v Ovládacích panelech, ale tam jsem to nenašla.
Nevíte někdo, kde a jak to nastavit?
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi, mám notebook takže myš v notebooku, ale to s tím nastavením jsem zkoušela různé, ale stále nemohu přijít na to jak nastavit, když držím tlačítko na klávesnici, tak aby se během toho dalo hýbat i s myší.
Možná jsem to špatně napsala, tak ještě uvedu příklad: držím tlačítko (např. M) a pohnu myší ale kurzor myši je stále na místě, během toho co držím nějaké tlačítko.

Nejlepší odpověď
fcoop

51. – Jak nastavit citlivost myši
Citlivost myši a míru kliků, respektive poklikání nastavíte v Ovládacích panelech. To se může hodit zejména v situacích, kdy jste si koupili myš, u které se rychle pohybuje kurzor. Klikněte tedy na Start → Ovládací panely. Následně klikněte na Myš. V otevřeném okně pod různými záložkami pak můžete nastavit nejen citlivost myši, ale také blikání kurzoru a prokliky a ještě více.

Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/no­ve-triky-pro-windows-7-poradi-jak-ovladnout-pc-na-dalku-pk2-/software.aspx?c=A091221­_212216_softwa­re_dvr

Další odpovědi
mosoj

A nemáš bezdrátovou myš ???
Ta po chvilce nečinnosti upadá do spánku ze kterého se musí pohybem myši probudit a ta odezva potom není okamžitá. Dělá to kvůli úspoře baterií a dělá to tím častěji, čím jsou vybitější baterie.

Já to dělám tak že nejprve zatočím kolečkem a teprve potom jedu s myší.

Tak to není myš, ale touchpad !!
Nicméně funkci to má stejnou. Pokud nepomůže v nastavení zvýšení rychlosti pohybu ukazatele, zkusil bych ještě vypnout prostředí „Aero“.