Eda69

Jak nastavit MS office do angličtiny ?

Word 2013 mi dělá jednu pekelnou věc, stále mi přenastavuje jazyk do češtiny. Office mám v angličtině, žádné české slovníky jsem tam nestahoval, píši anglicky s anglickou klávesnicí, defalutně jsem nastavil jazyk na EN(US) a zrušil automatickou detekci jazyka. Nastavím angličtinu, napíšu slovo, tak 2s funguje funkce synonym v EN a u dalšího slova mi to vyhodí hlášku že postrádá slovníky pro češtinu, nechápu.

Odpovědi
sova123

Na webu Office je:
"Microsoft Office používá k určení výchozího jazyka pro aplikace Office výchozí jazyk zadávání v operačním systému Windows. Chcete-li výchozí jazyk aplikací Office změnit, je nutné změnit výchozí jazyk zadávání v operačním systému Windows a potom změnit výchozí jazyk pro úpravy v Office… "
viz. http://office­.microsoft.com/cs-cz/word-help/zmena-vychoziho-jazyka-pro-aplikace-office-HA010356057.aspx