SonsyMite

Jak nastavit místo ukládání?

Odpovědi
anonym

ve firefoxu nástroje – možnosti a v kartě obecné zatrhnout „uložit do …“ nebo zaškrnout „u každého souboru se zeptat“
v IE nástroje – zobrazit stahované soubory (v okně vlevo dole – možnosti) a nastavit cestu kam uložit
v Chrome (vpravo je klíč) kliknout na nastavení, otevře se okno a tam kliknout na „Zobrazit rozšířená nastavení…“, jset níž kde je „stahování“, do okna si zadat cestu

anonym

Tak na to si počkám, taky v tom mám guláš, když stahuju ze slunečnice, napíše mi to, že proram se stáhnul, ale kam to neím, jo, vyběhne okýnko se vším, co jsem stáhla, ale když to rozkliknu, nejde to, tak nevím

muhamed

Ja to mam tak. Otevru si dokumenty a tam mam downloads nebo nekde jsou stazene soubory a tam je vsechno stazeny

Sůwa

Mám na to v Dokumentech složky – Download hry, Download programy, Download Youtube …a tam si je ukládám a taky pokaždé najdu.