Tobbynka

Jak nastavit kameru Gocam?

Dobrý den, včera mi přišla nová sportovní kamera Gocam SJ4000 a dneska jsem s ní zkoušela natáčet. Jsem celkem zklamaná z kvality videa. :( Je špatná. Nejde to nějak nastavit v nastavení nebo tak? Koukala jsem na testovací videa na youtube a kvalita videí byla vynikající. Ach, nikdy mi nedokáže poradit, tak se ptám tady. Děkuji.

Nejlepší odpověď
mosoj

Vrať to dokud můžeš.

http://www.sjcam­czech.com/new­s/gocam-sj4000-je-padelek-sjcam-je-original/

Další odpovědi
Lamalam

Tu kameru neznám, ale ve specifikaci jsou uvedeny tyto režimy videa:
FULL HD 1920×1080@30FPS
HD 1280×720@60FPS (30FPS)
WVGA 848×480@60FPS
QVGA 640×480@60FPS

Někde v menu musí být možnost nastavení, zkus tam nastavit Full HD nebo HD. Zkus se podívat do manuálu, možná tam o nastavení rozlišení nějaká zmínka bude.