DusanOrlik

Jak nastavit hry,aby sli posilat pres blutooth kamosum?

Jak ty hry chci poslat,ukaze NELZE ODESLAT CHRANENY OBJEKT.Na jake strance muzu stahnout nech.objekty?Proc jsou chranene?Muzu s tim neco delat?

Odpovědi
dragonax

posílat jdou jen tzv. „instalace“ což je soubor pomocí kterého určitou hru nainstlauješ do mobilu. Již nainstalovanou hru posílat nelze.

DDarent

pokud máš mobil který nepotřebuje instalaci a hru si spustiš pouhým stisknutím na ,,program'' {soubor java} tak to záleží na dodavatelech jestli dovolí odesílání programu dalším osobám. skus poslat hru přes email.......

Radak

Pokud máš Nokii, pak to z ní nepošleš, protože Nokie mají proti tomu ochranu. Jiné mobily tuto ochranu neměly, ale to bylo před třemi roky, dnes to přesně nevím.