AmazedWolf

Jak nastavit heslo pro připojení telefonu k PC přes USB?

Jak nastavit heslo pro připojení telefonu k PC přes USB, abych když připojim telefon k PC, tak nejdřív bylo vyžadováno heslo a pak teprve mohl procházet obsah telefonu.

Odpovědi
Muffz

Chm, pokud nema mobil zabudovanou funkci nebo na to neni nejaka super appka, tak by to jinak jit nemelo. Mobil se chova jako klasicke uloziste (flashka, pametova karta), takze je pristup k datum okamzity.
Pokud bys zkousel ruzne PC softy na zaheslovani, tak se obavam, ze to narusi otevirani slozek primo v mobilu.