roxilox

Jak nastavit gps v mobilu SONY Xperia L?

mám mobil SONY XPERIA L a používám ho i jak navigaci do auta. používal jsem google mapy a začali mě nějak padat, během jízdy se z ničeho nic sama vypla a popodobně. Bylo mi vysvětleno, že pokud vjedu někde mimo signál přenosu dat tak to může udělat. Ať prý používám mapy.cz tak jsem to zkoušel, ale nemůžu najít jak na těch mapách.cz nastavit aby mě to navigovalo bez použití dálnic a placených cest. Nikde to tam nemůžu najít. Poradíte mi někdo? a nebo nějakou nqvigaci v češtině, která je zdarma a dobře funguje. Díky

Odpovědi
mojitek

mapy.cz nepoužívám,mají podivné nároky na „provoz“. Z Google Play si stáhněte navigačku MapFactor navigátor,je to zdarma..