Pokročilý

Jak nastavit BIOS ?

Pokračování z mé první otázky. Potřeboval bych poradit jak nastavit BIOS po výměně baterky, potřebuju co nejvíce informací, budu to dělat sám, sice nemám moc zkušeností, ale vyznám se a potřebuju taky nabrat nějaké zkušenosti a když to bude někdo dělat furt za mě, tak mi je to k prdu...Ve škole se ještě poptám učitelů, ale čím víc informací tím líp, když se mi to bude zdát složité a budu si myslet, že na to nemám, tak to dělat nebudu...;)
Doplňuji:
Jo tak to bych taky jakž takž zvládnul tam vlízt, ale spíš co všechno se tam třeba nastavuje...:D A google zkoušim, ale chtěl sem vědět, jestli s tim nemá někdo zkušenost...;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Myslím, že na internetu je návodů dost, nevím proč bych to tady měl rozepisovat. Jsou i fóra která jsou zaměřena přímo na počítače. Tak se snaž trochu víc hledat.

Další odpovědi:

Stříbrný

na biosu dnes už nic moc nenastavuješ a taky záleží co máš za základní desku...
třeba tě to pustí jen k nastavení času, hesla pro bootování a pro bios a pak třeba zda-li po každém startu provést rychlou nebo plnou kontrolu paměti ram, nebo pořadí bootování jednotek - kde doporučuji mět jako první disk, kde máš systém a pak cokoli, třeba dvd, usb.... dále podle druhu desky paměť pro grafickou kartu, je-li sdílená...

doby, kdy se biosy složitě nastavovaly a s nesprávným nastavením to nefungovalo, sou asi pryč

Stříbrný

při spoutění pc zmáčkni některou klávesu či kombinaci kláves (zobrazí se ti, kterou, většinou to je F2, F8, ...) a tam už jsi vlastně v biosu

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.