HDMI

Jak nastavit automatickou odpověď na e-mail?

Šlo by nastavit automatickou odpověď na mail?Například když my někdo napíše ,,Ahoj" aby mu to automaticky odeslalo ,,Čau"?

Odpovědi
setapouch

Ano. Přesný návod nedostaneš, protože neuvádíš poštovního klienta ani poskytovatele.

anonym

Jako programátor ti mohu udělat program, co bude v cyklu testovat emailový server. Pokud tam nějaký nový email přibyde, prozkoumá ho a dle klíčových slov zvolí reakci. Avšak jinak to dle mého nejde… (nevím o tom, že by takováto funkce existovala)