Jak nastavit, aby se přístě už nezobrazovalo dotazovací okénko na ukončení skriptu v Exploreru?

Občas na internetu potřebuju provést nějakou složitější akci. Například na Deviantart.com mám svou galerii, kde potřebuji více obrázků přetáhnout do jiné rubriky najednou, ale je to asi moc velký úkon a tak pokaždé se mě alespoň 3× objeví okénko říkající toto:
„Chcete činnost tohoto skriptu ukončit?
Skript na této stránce způsobuje zpomalení webového prohlížeče. Pokud bude jeho činnost pokračovat, počítač pravděpodobně přestane reagovat.“

Pokud kliknu na ANO pro ukončení, má interakce přesunutí obrázků do jiné rubriky se zastaví. Pokud dám NE, vše se normálně přesune, ale mezitím se mě tato tabulka objeví ještě nejméně 2×.
Nebo pokud si najedu na Deviantart.com do journals, což je něco jako na blog.cz články, tak se mě toto okénko zobrazí také, nevím proč.

Mám Internet Explorer8 a nechci prohlížeč jakkoliv měnit. Zjistila jsem že v Chromu a FireFoxu jde nastavit, aby se toto dotazování už nezobrazovalo, ale v Exploreru8 jsem to nikde nenašla. Maximálně v možnostech Internetu v kolonce Skriptování, ale tam mám skriptování zaplé, tak nevím co s tím.
Doplňuji:
Používám Win7, a upřímně Explorer9 nechci, vypadá hrozně a stahování je ještě horší, všechno nepřehledný a tak… a jiný prohlížeče jsem už zkoušela, všechny se sekaj, nebo vypadaj jako kdyby je vytvořilo 5 letý dítě :/ fakt to okýnko nejde nějak vypnout aby se už neptalo a všechny skripty prostě potvrzovalo?

Nejlepší odpověď
Bedy

Internet Explorer se takhle brání proti zahlcení. Máte-li Windows Vista nebo Windows 7, aktualizujte prosím na Internet Explorer 9, tam to jde myslím vypnout. Používáte-li starší Windows XP, tak buď toto budete muset vydržet nebo přejít na jiný prohlížeč, nejvíce podobný Internet Exploreru je asi Avant Browser Lite nebo Firefox.
Pokud vypnete skriptování, tak Vám to nepůjde, protože ta stránka používá skriptů…

anonym

a aktualizovat na verzi 9 by nestačilo