vaiko

Jak nastavit, aby se mi přes IE8 nastahovalo stahování do dočasné složky, ale přímo do vybraného umístění?

Vždy když dám uložení na plochu tak to stahuje nejprve do dočasné složky a pak to teprv kopíruje do zadaného umístění.
Doplňuji:
Stím problém nemám, že bych to v zadaný složce neměl, ale nelíbí se mi ten dvojí zápis-čtení a několikaminutové kopírování souboru ze složky content.ie5 na plochu, do dokumentů atp. Moje otázka je jak přímo ukládat do vybraného umístění bez uložení do této dočasné složky.

Odpovědi
www

Pravda, uložit na plochu nijak nepoužívám, jen složky na ploše.
Jinak ale vždy při stahování čehokoliv zvolím Uložit a najdu příslušnou složku, pak je to tam (IE8). Možná někde děláš v rychlosti chybičku.
Doplňuji:
K doplnění
Já jsem ještě nikdy nezaznamenal, že by se soubor přepisoval a mám jej pouze v té, mnou určené, složce.

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-nastavit-misto-ukladani
Doplňuji:
však to máš popsané, klikni si na odkaz