Lul

Jak nastavit, aby na mobilní aplikaci facebook nebylo vidět, kdy jsem byla naposled na fb aktivní??

Nejlepší odpověď
anonym

Na fb se vykašli a máš po starostech,jestli jsi nebo nejsi aktivní.

Další odpovědi
Roxana

Mám dojem, že buď si musíš vypnout chat anebo ho vypnout pro ty uživatele, u kterých nechceš, aby to viděli. Je to v nastavení chatu. Jelikož jenom tam se to zobrazuje, tak to s tím souvisí.