prinse

Jak nastavím myš, aby ve W7 fungovala na pracovní ploše bez dvojkliku?

Měla jsem W7 a jako u každého PC jsem si myš nastavila, aby mi fungovala jako na webu i na pracovní ploše. Vždy jsem to našla v nastavení myši. Pak jsem si nainstalovala W10. Po pár měsících jsem to přeinstalovala zpět na sedmičky, ale v nastavení to nikde nemůžu najít. To nastavení bylo něco jako ve smyslu: označit najetím myši, vybrat jedním kliknutím. Teď, když chci otevřít soubor na ploše a najedu myší, tak se označí, ale pro otevření musím použít dvojklik. Jak to mám nastavit na jeden klik? Díky!

Alesh! Děkuji!!! Zachránils mi život! Fakt :)

Nejlepší odpověď
Alesh

Start / Ovládací panely / Možnosti složky / Obecné (= hned ta výchozí karta)