DceFR

Jak nastavím klávesnici, aby psala např, polsky nebo rusky?

Jedná se o nastavení v systému windows 8.1. Přidání jazyku nestačí.
Doplňuji:
Pro pusinka50: Díky za pomoc. Klávesnice mi ale nenapíše žádný znak. Poradíš, co s tím?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Užívám tyto virtuální klávesnice:

http://klaves­nice.info/?vk_la­yout=RU%20Rus­sian

Podle mě, když máš pouze českou klávesnici, nelze ji jakýmkoliv nastavením ve windows nastavit, aby psala rusky či polsky. Ale možná, že ti nějaký „aiťák“ tady poradí lépe". 🙂

Další odpovědi
anonym

Klávesnici můžeš mít virtuální, kde jde přepínat mezi různými jazyky, jde ze stránky tisknout i kopírovat. http://polish­.keyboard.su/

dr.luha

Klávesnice se nachází v _PC_Windows_Sys­tem32_a má název: osk.exe
Doplňuji:
Přepnutím jazyku se automaticky změní i klávesnice.

Agent000

Existují na to programy, např. Touch Manager, které spouští klávesnici na monitoru a pak se ťuká myší, ale nevím, jestli má tu funkci jiných znaků. Už jsem s tím programem dlouho nepracoval a dobře si to nepamatuju.

ivzez

Přidat jazyk do Windows, přepnout do zvoleného jazyka
a psát fontem, který obsahuje i znaky pro polšti a/nebo azbuku.