pepe88

Jak nastartovat psychickou lenost?

http://www.hanaks-homeopathy.cz/pos­t/jak-se-zbavit-lenosti-lenost-je-nemoc-a-je-nebezpecna-132/

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Musíš dbát na řádnou údržbu a nedopustit, aby ti chcípla. Udržuj ji v pohotovostním stavu, nejlépe trvale nastartovanou. Lenost jen tak neošálíš.

Další odpovědi
zjentek

jednoduše ..nekupuj si ten jejich šampon a nemýdluj se jejich mýdlem

arygnoc

homeopatia, detoxikácia, alternatívna medicína (čokoľvek alternatívne!!! – jedli by ste alternatívnu šunku alebo knedlo-vepřo-zelo?) a podobné tzv. „medicíny“ sú životunebezpečné šarlatánske metódy vyťahovania peňazí z vreciek hlúpučkých.

konkrétne v tomto prípade – nemáte pocit, že už by dávno fabrikanti sprchovali svojich svojich zamestnancov už pri nástupe do práce, aby makali po kúpeli v „zázračnom šampóne“ (bože, veď to je taká idiocia, vyplavovanie strachu telovým mliekom, o lenivosti ani nehovorím).

😉

veru, ľudská hlúposť je nekonečná.

ivzez

Myslím, že nikomu, kdo sem chodí, psychická lenost nehrozí.
Ale to odpovídám na otázku „jak se zbavit duševní lenosti“ …

Opravdu se ptáte, jak nastartovat duševní lenost?