Jak nasdílet někomu z číny pár fotografií.

Jak mohu nasdílet fotografie někomu z číny, když mají blokovaný Google Drive, Dropbox, Facebook a spoustu dalších běžně používaných webů určených právě k tomuto účelu … neznáte nějaký spolehlivý způsob, třeba nějakou jejich vlastní službu na sdílení fotografií?

Nechme prosím stranou kritiku za samotnou existenci takové cenzury, brzy budeme mít možná sami dost práce s tím aby něco podobného nebylo zavedeno i u nás 🙂 jen hledám nějaké použitelné řešení.
Doplňuji:
jen doplňuji že nemohu použít email ani instant messengery, musím se spolehnout jen na nějakou volně dostupnou webovou službu.

Odpovědi
badisko

urcite male sluzby jako je letecka posta blokovane nebudou …a take skydrive ikdyz fakt nevim jak mu posles odkaz…

Reezo

Teoreticky to můžeš někam uložit, aby si to stáhl. Využít proxy server pro přístup na čínský web. Teoreticky by to mělo jít i přes facebook. Nahraješ fotky na profil a on si je může stáhnout

a623682@drdr

to by ti snad mel rict ten nekdo z ciny, kam muze a kam nemuze a podle toho pouzit to kam muze

mosoj

Založit nějakou fotogalerii, kterou mají přístupno ( je jich hafo) a odkaz poslat poštou.

http://navody­.c4.cz/jalbum

anonym

tak nakonec jsem použil rajce.idnes.cz … skydrive prý také nemohl otevřít takže stejná situace jako s google drive. Odkaz jsem posílal přes feedback formulář na jejich vlastním webu.

anonym

Škoda jen že rajče je vlastně zoufale nepřehledný web plný reklam kde se ty fotografie dokonale ztrácí v záplavě zbytečností okolo 🙂