bozi

jak napsat žalobu o neplatnosti výpovědi.

protože zaměstnavatel nereaguje na můj nesouhlas s výpovědi,chci na něj podat žalobu o neplatnosti výpovědi. Nevím jak se tato žaloba formuluje a kde se posílá. Já pracovala v ostravě, ale zaměstnavatel sídlí v Novém Jičí.Děkuji.

Nejlepší odpověď
standa

Vzor žaloby naleznete na níže uveden odkaze.

Tento vzor žaloby sice neodpovídá přesně vaší situaci, protože pokud si dobře pamatuji
Vy jste dostala ´okamžité zrušení´…, ale věřím, že si už poradíte 🙂

Zároveň upozorňuji a doporučuji, že žalobu je vhodné spojit se žalobou o náhradu mzdy za období od doby, kdy bylo zaměstnavateli oznámeno trvání na dalším zaměstnávání do doby rozhodnutí soudu o neplatnosti rozvázání pracovního poměru.

Žaloby adresujte okresnímu soudu v místě sídla zaměstnavatele:

Okresní soud v Novém JiIčíně
podatelna
Tyršova 3
Nový Jičín
741 11
Tel: 556 779 511

Zdroj: http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­fo/vzory_prav­nich_smluv/za­loba_na_neplat­nost_rozvazani_pra­covniho_pomeru_vzor_zdar­ma.html