jamielisi

Jak napsat žádost o změnu výživného

Dobrý den ,poradte mi,drcea chodi do 2.tridy ma 7,5 let a dostavam výživné 1700,– jeji otec ma cca 20 tis mes.ma hypoteku na dum ale i movite veci,,ma i syna z 1,manželství a čeka se svou novu přítelkyní díte,Ja mam druhe dite s novým přitelem taky ,,nejsme spolu hlaseni jako druh druzka ,a vyzivne u mladsiho ditete nemame urcene soudem,.
Jelikož otec dcery neprispiva a nekupuje nic navic ,rozhodla jsem se podat zadost o navyseni aspon na 2500 s tím ze zazadam o 3500,–,myslite si ze mam sanci?
A pak jeslti budou pozadovat prijem meho nynejsiho pritele,ktrey ma byldiste jinde a prijizdi obcas pa jezdi kamionem,ja jsem nyni na materske a jedinne so pobiram je 7600 +1100 pridavky na 2 deti,prosim o radu popr jak postupovat,
dekuji jana

Nejlepší odpověď
anonym

Zde najdete,co budete potřebovat.

Zdroj: http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­formace/vztahy/roz­chod-rozvod-vyzivne/zadost-o-zvyseni-alimentu-vyzivneho-vzor-zdarma

Další odpovědi
Deli

Jděte to k místně příslušnému soudu podat, vezměte OP a RL dětí, poslední rozhodnutí a vyražte, úřednice to tam s Vámi sepíše.