radek1111

jak napsat žádost o výpis vsech se mnou probíhajících sporech u soudu

Doplňuji:
potřebuji od soudu výpis všech se mnou projednávaných sporu a žalob,na podatelně mi bylo řečeno že si o to mohu napsat jen písemnou formou,že to vyřizuje jen předseda soudu,ale jak to napsat,děkuji.

Odpovědi
musak

Měl by jsi mít žaloby.Nebo si osobně zajdi s OP na soud na spisovnu a tam Tě to z počítače najdou.Mělo by to být zdarma.Jestli máš více žalob u více soudů tak je budeš muset osobně obejít.