Jak napsat žádost o § 15 stavebního zákona?

Jak napsat žádost?

Odpovědi
standa

Jste si jist tím § 15 ?

Toto ustanovení se zabývá podle mého názoru docela „specialitou“ v daném oboru…

Týká se totiž těchto ´zvláštních´ staveb:

  1. letecké stavby
  2. stavby drah, včetně zařízení na dráze,
  3. stavby dálnic, silnic, místních komunikací a veřejně přístupných účelových komunikací
  4. vodní díla

Jinými slovy se v tomto paragrafu píše, že ve shora uvedených případech ´staveb´ se v řízení se stavebním úřadem postupuje složitěji.

Proto nelze jednoduše napsat (poradit) jak by měla jakási žádost vypad.

Je mí líto, ale buď jste spletl paragraf a nebo se musíte obrátit na stavební úřad se zcela konkrétním případem.