Verunka007

Jak napsat úvahu na toho téma

Prosím pomůžete s úvahou na téma "Co bysme dělali, kdyby přerušili dovoz technologií(Mobilů, TV, PC apod.) ze zahraničí " Děkuju mockrát :))

Odpovědi
M.

Psát to za tebe nebudu.

anonym

Nemáš zač, ty líná vši.

Kamionacka09

No ja treba momentalne dovazim elektroniku nejcasteji tak bych mozna prisla o praci no ale to sem ti asi moc nepomohla..ale otazka je to divna,no co by sme mohli delat-tak by lidi koukali misto Tv jen na sebe nebo do zdi,volali by uz jen z okna a bez Pc by si okousali nehty a nekteri by meli poradnej abstak.

led

Ako by sa zlepšili medziľudské vzťahy, bez technológií posledných dvoch storočí.

Děda Louda

To BYSME nakupovali ve Slušovicích.