DusanOrlik

Jak napsat seminární práci?

Zdravím,máme udělat seminární práci,ale nikdy jsem ji nědělal a nevím jak ji udělat.Mohli byste mi poradit,jak na to?Díky moc

Nejlepší odpověď
Lucijej

Mrkni se sem:

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&s­ugexp=ppwl&cp=18­&gs_id=30&xhr=t&q=jak+nap­sat+semin%C3%A1rn%­C3%AD+pr%C3%A1ci&pf=p&sc­lient=psy-ab&biw=1366&b­ih=598&source=hp&pbx=1­&oq=jak+napsat+se­min%C3%A1r&aq=0&a­qi=g2&aql=&gs_sm=&gs­_upl=&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.r_cp­.,cf.osb&fp=d9de2f6­12d88ac2f

Další odpovědi
tom004

Trošku mi to přijde,jako kdyby si se zeptal jestli nevíme kolik je 2×2,protože jste ve škole neměli malou násobilku.

Michal Kole

Určitě vám učitelé nějaké vzory ukazovali (práce starších studentů) a určitě Vám museli dát nějaké „interní“ předpisy školy. Zkus se podívat na školní intranet, zda tam něco není

lexx

Poraď se někoho z vyšších ročníků, podobné téma či tak. Dohodnout se dá.