Jak napsat odvolání proti pokutě

Odpovědi
MITKEPEK

Jde o to, o jakou pokutu jde. Pokud jde o pokutu blokovou, tak se vůči jejímu udělení odvolat nelze, protože ji na blok pokutovaný člověk potvrzuje svým podpisem, s čímž souhlasí s přestupkem a s jeho následným vyřešením – čili s blokovou pokutou.

atriplex

Bez specifikace o jakou pokutu jde, nelze relevantně odpovědět. Obecně lze konstatovat, že u každé uložené pokuty je i poučení, zda a kdo se může odvolat. Doporučuji pořádně přečíst dokument, ve kterém vám byla pokuta uložena (blok, usnesení…)