krikry

Jak napsat odvolání na výměnu oken?

Dobrý den, hledam dobrou duši, která mi odpoví, jak mam napsat odvolání na výměnu oken,měli nám je vyměnit, ale nikdo se k ničemu nemá, tak chci napsat odvolání, ale nevím jak? Prosim moc o pomoc. Děkuji

Odpovědi
allayne

Pokud máte již okna zaplacena, je nutné napsat dopis na zrušení této výměny, pokud je ještě zaplacená nemáte, ale je uzavřená smlouva, musíte odstoupit od smlouvy. Pokud není ani smlouva ani zaplacení oken – je nejvhodnější napsat dopis, ve kterém uvedete, že dotyčná firma měla provést výměnu oken a do určitého data, které bylo případně domluveno, nebylo učiněno, tudíž jste nuceni najmout si jinou firmu. Napište tam přímo problém – firma nekomunikuje, nereaguje.

cukrar

odvolávat chcete co? máte nějakou smlouvu?