tolgins

Jak napsat odvolání na SŠ proti rozhodnutí zanechání studia??

Odpovědi
venkovan

Jméno kdo odvolání podává, adresa a číslo spisu odvolání, nadpis ve smylsu odvolání proti … A potom v kapitole Z důvodnění napsat proč a jaké jsou důvody odvoláni. datum, podpis, doručit doporučeně poštou a nebo osobně do podatelny s potvrzením kopie.
A pokud možno psát čitelně a bez chyb.
Zkus se podívat na www.portal.gov.cz do kapitoly"Životní situace". Třeba tam najdeš nějaký vzor. A když ne, tak alespoň víš jak se dostat na portál veřejné správy.

niko123

Prosím o odpověď