Jájuš

Jak napsat na klávesnici nekonečno?

Doplňuji:
Když zadám to, co psal „www“, vznikne z toho toto: ▲

Nejlepší odpověď
www

Drž LEVÝ ALT + současně napiš 8734

Další odpovědi
bolak

teď nevim ale mám to v profilu

ALT8730 √
ALT8731 ∛
ALT8732 ∜

x⁹ x⁸ x⁷ x⁶ x⁵ x⁴ x³ x² x¹ xº ½ ⅓ ¼ ⅛ ⅔ ¾ ⅜ ⅝ ⅞ ± ≠ ≤ ≥ ∞ -∞ ÷π ∉ ∈ ∩ € Δ x₀ x₁ x₂ x₃ x₄ x₅ x₆ x₇ x₈ x₉

marci1

∞ Já si to zkopíruji a vložím.

Awe

Zmáčkni klávesy přesně v tomhle pořadí…(mají na sobě písmenka)
N e k o n e č n o

arygnoc

alt 8734 (číslo zadať na numerickej klávesnici)

alebo proste mať napísaný nejaký pomocný súbor s nezvaklými znakmi a odtiaľ ich kopírovať:

napr tento:
http://vydelek­zreklam.cz/umi­te-napsat-neobvykle-znaky.a25.html

bolak

Jájuš: to všem :)

zřejmě myslel že je to nekonečno součást www adresy :) tam by ti to fungovalo