martin14

Jak napsat holce, když si mě blokla na fb, ani nevím proč to udělala

Jediné co jsem udělal je že sem pochválil fotku a ona mě pak blokla, poradíte mi jak bych ji mohl napsat
Doplňuji:
Chci se jí jen zeptat, proč mě blokla

Odpovědi
Lucijej

Blokace má za účel zamezit konkaktování, ale tak určutě existují i jiné možnosti konverzace, fb není jediný.

anonym

Nejlépe uděláš, když se ji při první příležitosti osobně zeptáš nebo jí zavolej. Ona si zřejmě myslí, že když si tě takhle virtuálně blokne, tak to pro ni končí, ale ty máš právo vědět důvod. Určitě máš na ni jiný kontakt.
Doplňuji:
Pokud jste spolu byli v kontaktu jen na Fb a jinak se spojit není možné, tak se na ni vykašli.

anonym

co si založit další účet s kterým jí budeš moci kontaktovat?

hanulka11

Zřejmě s tebou už nechce být v kontaktu , proč po tom pátrat .

smajlicek001

Zkus třeba najít její kontakt na skypu, icq, nebo tak nějak ;)…