jak napsat dopis na vyklizení z bytu, když už byla podána žaloba a mám už i rozsudek od soudu,ale bratr se k ničemu nemá

jak napsat bratrovi již po několikáté dopis na vyklizení vých věcí z mého bytu ?

Odpovědi
baghira

Máte-li v ruce rozsudek s naplněnou právní mocí, končí čas slov a začíná čas činů.

malinak812

Jak píše baghira. Pokud máš v ruce rozsudek, tak bych nic neřešil a rovnou bych spíše kontaktoval nějakou firmu, která se na vyklízení bytů specializuje. Já právě nedávno hledal nějakou, která by zvládla vyklízení nemovitosti v Praze a nakonec jsem dostal od jednoho kamaráda tip na https://chcivy­klidit.cz/ Musím říct, že odvedli vážně skvělou práci a hlavně byli extrémně rychlí.