Calimë

Jak napsat do zdrojů prezentace, že jsem využívala svých znalostí nebo vyslechnuté přednášky?

(omlouvám se za zařazení do této kategorie)

Nejlepší odpověď
anonym

Přesně, jak jsi to napsala do otázky…
😉
Zdroje:
studium (případně škola, předmět)
přednášky (škola, předmět, přednášející)

Další odpovědi
mosoj

Právě využíváš cizích znalostí a tak to tam také napiš.
Uveď odkaz na mowlu.

Kelt

Použité zdroje budou, studovaný předmět – název, vyučující , doplněné znalosti – uvést literaturu, autora, a protože jsi autorem, a jsi uvedena na úvod, tak sebe už do zdrojů dávat nemusíš.

Mapel

Když něco píšeš, tak se předpokládá, že je to tvoje. Proto své znalosti do zdrojů nepíšeš, jen když cituješ někoho. Je mnoho obecných věcí, které mohu citovat – pak uvádím zdroje, nebo je popíši vlastními slovy a tam zdroj neuvádím. Pak jsou obecné zákonitosti, třeba fyzikální vzorce, zákony atd. Tam zdroj také nemusím uvádět. Je jasné, že Ohmův zákon vymyslel Geor Ohm.

NikaXver

Pokud je to vyloženě tvá zkušenost nebo je to z osobní komunikace třeba s profesorem atd., tak stačí napsat: jméno toho dotyčného: osobní komunikace, datum, kdy se to uskutečnilo. Pokud je to vyloženě Tvá zkušenost – tak napsat: osobní zkušenost, datum, kdy k tomu došlo, případně i místo.

arygnoc

zdroje svojich znalostí neuvádzate.

uvádzate zdroje, ktoré váš názor podporujú (citácie, odkazy), prípadne kritizujú, ďalej zdroje na uvedené dôkazy, pokiaľ neboli prevedené vami (zdôrazniť), prípadne na použité postupy (i myšlienkové).

závery sú predsa vaše, ako i námet problematiky.