NikkiD

Jak napsat adresu na zásilku do Anglie?

Kamarádka se nedávno přestěhovala do Anglie. Chtěla bych jí poslat malou drobnost jako překvapení, ale moc se nevyznám v těch číslech a písmenech.

18 The … = ulice?
Woodingdean = město Brighton = město
BN2 6PE = PSČ?

netuším, jak to napsat popořádku, připadá mi, jako bych těch údajů měla nějak moc 😁

Díky!

Nejlepší odpověď
www

Je to tak, jak píšeš. Woodingdean=čtvrť města Brighton, to číslo je pošta.
Napiš to v pořadí jak uvádíš a zásilka dojde.

Zdroj: Internet

Další odpovědi
arygnoc

u ulice s napred píše číslo potom ulica:

Moja Kamoška
75 King street
Any City
AN5 8ST

Great Britain

to posledné je PSČ (2 písmená+číslo medzera číslo+2 písmena)

NikkiD

Jen se ujistím, takže :

Ms. Gertruda blabla
18 The blabla
Woodingdean
BN2 6PE
GREAT BRITAIN ?

quentos

jj, tak nějak.

Ještě lépe „United Kingdom“ místo té Británie pro případ, že by byla puntičkářka ;{))>

NikkiD

moc děkuju :)