gracesabol

jak napravit kámošku která se chová jako mrcha

tahle moje kámoška me z mojí nejlepší kámoškou chtěla rozdělit

Odpovědi
Wang

Mrcha zůstane mrchou, tu nezměníš. Pokud je taková, neztrácej s ní čas. Změna by musela vycházet z ní samotný. Možná časem.

badisko

Hele tak v tom pripade to neni kamaradka …pokud ta tva nej kamoska skoci na jeji kecy tak to nebude nejlepsi kamoska ..
Nechtej vlastnit lidi a nechtej je predelavat …bude to blbe jen a jen pro tebe.. pratele si vybirame pokud se ti chovani holek nelibi tak si najdi jine pratele …kteri ti budou sedet lip a nebudou delat podrazy jak jednoduche ..ono se to casem spravi vyrostes z toho …

anonym

Být větší mrcha.

klob1

Ano, přesně souhlasím s lidičkami tady, co již napsali.
Má rada? Tak ji pošli na převýchovu a to už si s ní někdo poradí a ty budeš mít klid a pohodu.

iceT

Od takové kámošky raději co nejdál,mrcha mrchou zůstane a s tím nic neuděláš.