Bronzový

Jak napravit chybu?

doufám že mi pomůže geOrge,totiž všude na mne vykukovalo upozornění žesi mám stáhnout novou vrerzi prohlížeče IE8,dlouho sem váhal, nakonec sem neodolal a ted mne to mrzí, nebot IE8 se mi vůbec nelíbí, přibyli nahoře 3 lišty s různými podlemne zbytečnými ikonami, takže se v tom vůbec nevyznám, předešlá verze 6 nebo 7 byly skromnejší, oto přehlednější, poradte jak to napravit, jde to jednoduše v sekci"přidat-odebrat programy" a následně stahnout jinou verzi? skusím řídi vaši radou

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To upozorneni na upgrade se vsude mozne objevuje hlavne kvuli tomu co je UVNITR prohlizece IE6, a je pravdou ze starsi verze exploreru byly tak spatne a pridavaly svymi chybami tolik zbytecne prace, ze webmasteri skutecne byly donuceni k razantnimu kroku a snaze ho vysachovat ze hry ... zobrazuji upozorneni k updatu na stránkách na které už IE6 nestačí a k tomu se přidávají upozornění aktualizačního systému windows update.

presto ale, neni nutne prechazet na novejsi verzi zrovna internet exploreru, ktery je i v aktualni verzi 8 stale nejzaostalejsim prohlizecem na trhu. Je to jen jedna z moznosti jak problemy IE6 resit.

//

moznosti, jak uniknout pro vas nevhodnemu prostredi IE8, jsou asi tyto:

1/ bud si prostredi ie8 prenastavite tak ze bude vypadat jako starsi verze, coz pri trose klikani lze. (staci zalozit prislusny dotaz a popisi postup, jak ie8 prostredi stare verzi vzhledem priblizit)

2/ nebo odeberete ie8 a vratite se k pomale ie6 plne chyb, pisu to takto zamerne protoze navrat k ie6 je spatna cesta, je to skutecne velky krok zpet po technicke strance. A mnoho webu vam casem uz jen zamava, s tim ze na ne s takovym prohlizecem uz opravdu nemate narok - delaji to uz i nektere sluzby google, ktere pro ie6 pouzivaji funkcne specialne odlehcene verze svych sluzeb. Vratit se k ie6 nicmene muzete ve Start->Ovladaci panely->pridat ubrat programy-> zde zaskrtnout [*] Zobrazit aktualizace -> a nakonec odebrat Polozky "Softwarove aktualizace systemu Windows Internet Explorer 8"

3/ nebo, a to by mozna byla vubec ta nejjednodussi i nejlepsi moznost, prejdete na prohlizec, ktery ma obecne lepe navrzene prostredi nez kterykoliv explorer i kvalitnejsi a efektivnejsi jadro (coz by mohl byt www.google.com/…, www.firefox.com, www.opera.com - v tomto poradi)

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.