Rylon

jak napojit NOTEBOOK do TELEVIZE?

Nejlepší odpověď
tom004

Záleží na TV,pokud má vstup HDMI,stačí ji propojit se stejným HDMI na NTB.

Další odpovědi
P.T.

Čili když shrnu kolegy přede mnou, tak záleží na propojovacím rozhraní jak TV, tak NTB. Nejjednodušší je HDMI – jeden kabel vedoucí obraz i zvuk zároveň a v digitální kvalitě. Pokud NTB nemá HDMI, tak ho spojit s TV pomocí VGA kabelu a zvuk vést klasickým Jack-Jack (3,5mm) kabelem ze sluchátkového výstupu (pokud v NTB není extra výstup na repro).

Pokud je to starší CRT TV, může pro obrazový přenos stačit redukce, kterou tu postnul uživatel Michal Kole (VGA, nebo-li D-Sub nepřenáší zvuk). V tomto případě budete muset nechat zvuk v NTB nebo jej výše popsaným způsobem vyvézt do nějakého repra, případně i za pomocí dalších redukcí (Jack-2×cinch, apod.)

Michal Kole

pokud má notebook D-SUB konektor potřebujete tento kabel http://www.czechcom­puter.cz/produc­t.jsp?artno=72525 a na TV potřebujete tuto redukci do SCARTu http://www.czechcom­puter.cz/produc­t.jsp?artno=87256.

ještě musíte aktivovat „klonování“ obrazu v nastavení grafické karty