tomovka

Jak napíšu @ bez použití zkratky altgr + v ?

Nejlepší odpověď
BurTon

alt+64

Další odpovědi
chudst

Mam tri zkratky, ktere pouzivam, kdyz nahodou nekde nejaka nefunguje.

Tradicne pouzivam ctrl+alt+v. Pokud to nevyjde, tak alt+64. A obcas funguje i vami zmineny altgr+v.

MacChill

můžete klávesnici přeprogramovt a obětovat tak jiný znak pro @

pokazdejinak

přepnout na anglickou klávesnici (třeba zkratkou Shift+Alt) a pak zmáčknout Shift+2