Amie

Jak napíšu anglické a „and“ na klávesnici?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Pravý ALT + „c“ = &
Doplňuji:
Kdo je zvyklý psát zavináč pravý ALt + „v“ = @, pro to něj rychlejší.

Další odpovědi
bolak

Tak tak, jdu s křížkem po funuse, ALT 38 je asi nejrychlejší volba, ale kdybys náhodou někdy zapomněla, stačí napsat do googlu „Tom Jerry“ a vyskočí ti hned několik výsledků na youtube s titulkem „Tom & Jerry“, pak už ten znak stačí jenom zkopírovat.

Ono kocour a myšák se pamatuje přeci jenom líp než ALT 38. ;)

david22

podrž klávesu Alt a napiš 38

arygnoc

Alt+038

resp. pomocou Alt+tabulátor (druhé tlačítko pod Esc, označené dvoma šípkami) prepnúť jazyk do angličtiny a Shift+7.
Návrat do češtiny Alt+tabulátor.

mojitek

jen doplnění Davida22 & = levý ALT a napsat 38

vlk samotař

napiš do prohlížeče-klávesové zkratky- je to třetí -typografie na počítači- tam máš všechny zkratky.Já odkazy posílat neumím nemám kdo by mě to naučil.

anonym

alt+ „zkratky“
http://www.ted­montgomery.com/tu­torial/altchrc­.html