sef134679

Jak napasovat berany do představce?

Koupil jsem kolo a byl k němu představec (obyčejný, ne ahead) a berany. Nemůžu je však napasovat do představce. Není nějaký trik jak to udělat? Myslím že průměr je správný, nemůžu to dostat akorát přes oblouk…
Díky

Odpovědi
Alesh

Co nejvíc povolit a co nejvíc roztáhnout. Jinak to nepůjde. 😉

sef134679

To mně napadlo. Jsem však schopný roztáhnout to jenom o pár milimetrů, ale potřeboval bych tak o centimetr. :( Je na to něco lepší než šroubovák?

Alesh

Centimetr? Tak to musíš mít špatný průměr, to není jinak možný.