Jak napadnout darovací smlouvu?

Dobrý den. Maminka byla duševně nemocná.Alzheimer. V listopadu 2011 darovala sestře pozemky. Sestra mi vše chce zapřít. Maminka 22.12.2011 zemřela. Jak mám postupovat. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Reuef

zalezi na tom, jestli byla zbavena svepravnosti…pokud ano tak veskere ji podepsane smlouvy jsou neplatne…pokud vsak svepravnosti zbavena nebyla tak to budete muset stejne probrat s pravnikem

Další odpovědi
anonym

Napadnout darovací smlouvu můžete jen soudní žalobou. Pokud byla maminka duševně nemocná, máte trumf v ruce. Sežeňte si maminčinu zdravotní zprávu o jejím duševním onemocnění a obraťte se na advokátní kancelář. Tam Vám ochotně pomohou a poradí.