Jak naložit česnek?

Doplňuji:
Je jedno jak, dělám jej v soli nebo oleji.

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na tom, jak ho chceš naložit. Pokud ve sladkokyselém nálevu, můžeš použít stejný nálev jako na okurky. Pokud chceš uchovat česnek na vaření, stačí namlet, raději vícekrát a rozetřít a zakoncervovat solí. Další možností je dobře rozmačkaný česnek, smíchat a zalít olejem.

Další odpovědi
anonym

My, doma, používáme kvalitní olej a oloupané stroužky česneku se zalijí a věř, že vydrží docela dlouho. Píši o „českém“ česneku a ne o těch atrapách Španělska či Číny!