lukas.lukas

Jak nalepit vytisknuty obrazek na CD ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nic tam nelep. Pokud to dobře nevycentruješ, bude nevyváženost disku veliká a zničíš si mechaniku.

Myslím že existují jakési přípravky na nalepování kotoučků – specielních kulatých etiket!! ( nikoliv obrázků) ale sám to nepoužívám, dávám přednost potisku v inkoustové tiskárně na printable
disk.

Další odpovědi
RomanP

Na CD kupte nálepky. Vytisknutý obrázek na papíru nedoporučuji lepit na CD nosič
http://www.el-market.cz/elektro-zbozi/nalepky-na-cd-a-na-obaly-cd-hama-pc-a-notebook-kancelar-inkoust-papir-specialni-media/

arygnoc

lze.
lze na cd název třeba vyrýt hřebíkem.

ani jedno se nedoporučuje.