hafr

Jak naladit video na TV příjmu digitálního pozemního vysílání, zapojeného mezi anténou a televizí?

Po zakoupení LG rekordéru (Videorekordér Combo LG RC 278) „druhé ruky“ včetně návodu, nemohu přístroj naladit na TV přijímač digitálního pozemního vysílání

Odpovědi
Hlada

LG RC 278 nemá digitální tuner, takže nemá valný smysl k němu připojovat anténu. Signál pro nahrávání TV je potřeba vzít ze set-top-boxu nebo z televizoru, pokud má digitální tuner.

Earl Sin

dle mého názoru nemá DVB-T tuner, takže digitální vysílání neumí