Patrik3105

Jak naladit? V TV kanál?

Mám televizi Philips (přesné jméno nevím) ale bydlím v bytovce která má klasickou anténu nevíte co je to za příjímací zařízení jestli pozemní nebo… (satelit to není- to je jisté) A jak naladit Fandu, Smíchov, atd.?

Nejlepší odpověď
brillant

Málo informací, mělo by se jednat o pozemní digitální vysílání (DVB-T). Pokud máte STA (společná televizní anténa) tak musí být upravena.
http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=po­zemn%C3%AD+vys%­C3%ADl%C3%A1n%C3­%AD+programy&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Další odpovědi
gepik

Je potřeba dodat, Multiplex 4(Telka,Fanda…) provozuje jiná společnost, z jiných vysílačů a často i z mnohem nižším výkonem. Zjisti si, zda tvé bydliště signál vůbec pokrývá a pokud ano, jestli anténa ho je schopná přijmout. Pokud jo, na televizi už ho snadno naladíš.