nikeroska

Jak naladit televizi? ČT 1, 2 ,24 a sport?

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s tím, že vám televize nenajde programy? Zkoušela jsem ladit analog i digital a pokaždé mi tam chyběly tyto programy. Nevím co s tím, budu ráda za každou radu.
Doplňuji:
Podle stránek české televize by měl být vysílač v Hradci nad Moravicí (Severní Morava)

Odpovědi
anonym

Ladit analog ti bude k ničemu – už nevysílá (leda na kabelu)…
😉
Který ladíš vysilač?
Doplňuji:
ČT 1, 2 , 24 a 24sport by tam být měly – takže zřejmě budeš muset jinak umístit/natočit anténu…

Hlada

Vynecháme-li možnost poruchy televizoru, pak bude chyba v anténě nebo svodu. Podívejte se do odkazu a zjistěte, z kterého vysílače co přijímáte a pokuste se lépe nasměrovat anténu. Požadovaný multiplex zkuste naladit ručně. Jestli přijímáte něco s frekvencí nad nějakých 600MHz, může být příčinou vadný svod. Také může být vadný předzesilovač nebo jeho napájení, pokud ho používáte.

Zdroj: http://www.di­gitalnitelevi­ze.cz/vysilace/

marci1

Digitální kanály ČT by měly u vás být na kanálu 29.
http://www.ces­katelevize.cz/vse-o-ct/technika/di­gitalni-pozemni-vysilani-dvb-t/vysilaci-sit-1/