jahudka_vlm

Jak naladit Prima Love abych nerozladila další kanály? ☹

Nejlepší odpověď
tom004

Snad je to u všech TV stejné.Mně stačilo stávající programy,před automatickým laděním,označit jako oblíbené,a zůstali tak jak byli.A ještě to jde, zvolit manuální ladění,a „ručně“ ladit,až narazíš na požadovanou stanici,a potom uložit na zvolené místo předvolby.

Další odpovědi
rynek878

Zda si vyberte,které ladění Vám vyhovuje:

Zdroj: http://www.ipri­ma.cz/novinky/jak-naladit-prima-love

jeronimo

Záleží na tom kde bydlíš a ze kterého vysílače chytáš signál. Jižní morava 59/ Praha 59/ Ústí n Labem 55/ Plzeň a Sušice 52/ Jihlava 30/ Trutnov 60/ Ostrava, Slezsko 51 a prozatimný48/ Jeseník 51 od 10.2011 /Zlin 25 od 11.2011. Na satelitu to je Astra 23,5° kmitočet 12070 Symbol. rychlost 27500 polarizace horizontální.Na této pozici jsou i další stanice. Nova sport, Nova cinema, Sport1, Eurosport, MTV a samozdřejmě i Prima Love.