Retro

Jak naladit novou televizy?

Koupil jsem si nové LCD ale ikdyž připojim septobox tak to nejde naladit…I bez septoboxu…Buď to ukazuje žádný signál nebo že to prostě nic nenašlo…Ví někdo?
Doplňuji:
Koaxiál antény?Jak to vypadá nebo co to je?LCD ladim poprvé takže vůbec netušim :(

Nejlepší odpověď
Bedy

Jak máte propojenou televizi se settbopboxem (STB)? Přes Scart nebo HDMI nebo klasicky přes RF modulátor klasickým koaxiálním kabelem?
Pokud třetí možnost, tak se koukněte do návodu k STB a televizi nalaďte na ten kanál, který najdete v návodu k STB. Většinou to je 23. nebo 36. kanál.
Doplňuji:
Ještě doplním, že nové televize mají v sobě digitální tuner zabudovaný, není třeba používat settopbox.

Další odpovědi
brillant

připoj anténu, zapni televizi, přečti si návod a postupuj podle něj! Nové televize mají set top box zabudovaný v sobě a externí nepotřebují.

anonym

Nechci tě považovat za nemehlo,ale otázka zní.Máš připojený koaxiál z antény?

briketka10

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ko­axi%C3%A1ln%C­3%AD_kabel
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/An­t%C3%A9na

Conchus

Doporučuji postupovat podle návodu a pak si objednat servis. Z tohoto popisu není nic jasného

mosoj

Vím.
Settopbox nepotřebuješ. Nová TV má již digitální tuner. A se settopboxem nebude fungovat !!!! Výstup ze settopboxu je totiž analogový !!!

Zato potřebuješ anténu a ještě k tomu správně nasměrovanou na nejbližší vysílač. Tak jak to popisuješ to vypadá že ti magneti ukradli anténu ( je z hliníku !!!).