Avatar uživatele
anonym

Jak naladit na tv obraz v obraze.

Mám televizi Samsung UE32D5520 a satelit Skylink.Jak naladit, aby mě šel jeden velký obraz přes celou obrazovku a menší obraz někde v rohu?Třeba při reklamách, abych nemusel stále přepínat, tak malá reklama v rohu (než začne znova film) a na obrazovce obraz co hrají na jiném kanálu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, Achilles před 4217 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Pokud TV přijímač touto funkcí (PIP – obraz v obraze) nedisponuje, tak to podle mne není možné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ar

Jen bych upřesnil Tom004, touto funkci musí disponovat satelitní přijímač ( receiver). Samotná TV slouží už jen jako monitor.
Doplňuji:
Kabliku, jak jsem psal pokud se chytá ze satelitu, tak se nevyužívá tuner v TV, páč tato televize nemá vestavěný DVB-S tak je ptřeba mít k přijmu satelitu samostatný reciver a TV je pak jen jako monitor. I kdyby tuto funkci měla a reciver ne, tak stejně PIP nejde využít. To by šlo jen u DVB-T a DVB-C.

Upravil/a: Ar

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kablik

mám tentýž přijímač asi rok, po této funkci jsem taky pátral, bohužel ji nemá, když si zadáš do vyhledávače typ TV , určitě se o ní dozvíš více, já mám taky problém, zapoměl jsem postup seřazování kanálů, (programů) rok jsem to nedělal a navzdory všem radám mi to nejde, přijímám UPC, jetam asi 130 programů, mám sice manuál ale ten je k ničemu, pak je tu ještě E-manuál ale to vyžaduje vyšší vzdělání…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sgr

jsou tady hezký odpovědi ale tady je ta co opravdu funguje dělá se to takhle musíš mít telku v HDMI jinak to nejde to za 1. třeba tvůj sat přes HDMI 2. MENU>Systém>PIP bude na vypnuto tak dej na zapnuto a pak když vždy budeš chtít vypnout a nebo zapnout PIP tak zmačkni na DO (TOOLS) a má to ještě jeden háček musíš mít v tv zapnutý DVB-T protože to je to co v okně pip uvidíš jinak tam uvidíš tmu takže naladit DVB .T v televizi a zkus a uvidíš že to pojede

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek