alpik

Jak naladit Astru 3B na starším satelitním příjimači?

Ahoj, netušíte někdo jak naladit programy z družice Astra 3b na starším satelitu (v nabídce mám pouze Astra 3a). Můžete mi jen zhruba napsat postup? Zvládne to i laik?

Typ příjimače je Homecast S3000CR se satelitní kartou Skylink.

Odpovědi
AmazedWolf

Na jakém satelitu? Na jakém přijímači?

anonym

v Menu najit instalace, manual scan, pokud to bude chtít heslo, tak 4 nuly, pak vyhledat v anténách požadovaný satelit, potvrdit. vyplnit zbytek požadavků. základ je dobře nastavená parabola (23,5°E)