kilimany

jak naladím TV.kanál Fanda? Mám sharp rok Zkoušel jsem na instalaci automatické skenování kanálů a nic.Mám pokoj.anténu

Odpovědi
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tv-fanda-jak-naladit

mosoj

Pokojová anténa není žádní anténa. To je kus drádu se zesilovačem.
Tak jak je v odkazu. Pokud jsi v dosahu nějakého vysílače který vysílá mux4, tak je signál tak slabý, že si tento komerční podvod ani neškrtne.
Doplňuji:
Do háje, těch překlepů dělám čím dál víc. Omlouvám se.
Bohužel, díky zdejší komunitě admini zrušili možnost editace.

kilimany

U druhé televize jsem žádný problém s naladěním neměl. Taky s pokojovou anténou. Ta je blíž u okna. Může to být tím?