Fíli

Jak najít video podle gifu?

Mám LIBOVOLNÝ gif který je krátkou verzí nějakého delšího videa. Víte o nějaké webové stránce schopné najít originální video? Zkoušet vyhledávat na google podle obrázku není zrovna efektivní. Máte nějaký jiný nápad?

Odpovědi
Angi-Shy

no pokud jde v gifu o něco, co by se do vyhledávače dalo lehce popsat, pak se to dá jednoduše vyhledat, kolikrát jsem to tak udělala… anebo se holt zeptat a poslat odkaz na ten gif a někdo třeba bude vědět.

Kepuč

Pokud ti hledání podle obrázku přijde neefektivní, tak do vyhledávače napiš co na ne je.

zelí

Co třeba „Vlastnosti“, třeba bude v názvu toho gifu něco, čeho se dá chytit.