Awe

Jak najít určitou osobu?

Ahoj…Jak už to bývá,potkal jsem v obchodě nádhernou ženu. Otázka zní jak nejlépe tu ženu najít?Vím jak vypadá,znám její křestní jméno,vím kde pracovala/pra­cuje,přibližný věk.Dokázal by někdo z vás poskytnout radu jak se jí pokusit najít?Zkoušel sem prohledávat FB ale bohužel bez příjmení mi to nic neřekne.Bohužel nemám štěstí a nemůžu jí znova potkat…

Nejlepší odpověď
lednička4

Jestli osud chce abys ji potkal tak ji potkáš, ale musíš tomu trocha pomoc tzn.jestli víš kde pracuje a jak se jmenuje tak tam jdi zeptej se na ni.
Hodně štestí ;)

Další odpovědi
Arne1

Rozhodně nespoléhej, že lze každého najít na KsichtoKnize (Facebook). Raději se vydej do míst kde jak říkáš pracuje.

rigormortis

Najeď na internet:

  • vyhledej zaměstnání kde pracuje na internetu
  • zadej jméno a oficiální název firmy kde pracuje do googlu (možná najdeš příjmení)
  • zadej jméno příjmení do googlu…najde to FB (ale co když není loglá pod jménem?…potom hledej školy co studovala)
  • ze škol zjistíš rok narození
  • zadej rok narození příjmení a jméno…najdi bydliště…http://nah­lizenidokn.cuz­k.cz/VyberKatas­trMapa.aspx
  • najdi její dům a zjisti jestli je její, jestli má závazky, jestli tam opravdu bydlí a s kým.
  • navštiv ji…ale opatrně ať ji moc nevylekáš…spíš něco jako: Půjdeš po ulici „náhodou“ v době kdy ona…jé, ahoj-ty tady bydlíš? To jsem nevěděl. Já jdu…bla bla bla.