Avatar uživatele
Awe

Jak najít určitou osobu?

Ahoj…Jak už to bývá,potkal jsem v obchodě nádhernou ženu. Otázka zní jak nejlépe tu ženu najít?Vím jak vypadá,znám její křestní jméno,vím kde pracovala/pra­cuje,přibližný věk.Dokázal by někdo z vás poskytnout radu jak se jí pokusit najít?Zkoušel sem prohledávat FB ale bohužel bez příjmení mi to nic neřekne.Bohužel nemám štěstí a nemůžu jí znova potkat…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, Mishicka před 3883 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lednička4

Jestli osud chce abys ji potkal tak ji potkáš, ale musíš tomu trocha pomoc tzn.jestli víš kde pracuje a jak se jmenuje tak tam jdi zeptej se na ni.
Hodně štestí ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Arne1

Rozhodně nespoléhej, že lze každého najít na KsichtoKnize (Facebook). Raději se vydej do míst kde jak říkáš pracuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rigormortis

Najeď na internet:

  • vyhledej zaměstnání kde pracuje na internetu
  • zadej jméno a oficiální název firmy kde pracuje do googlu (možná najdeš příjmení)
  • zadej jméno příjmení do googlu…najde to FB (ale co když není loglá pod jménem?…potom hledej školy co studovala)
  • ze škol zjistíš rok narození
  • zadej rok narození příjmení a jméno…najdi bydliště…http://nah­lizenidokn.cuz­k.cz/VyberKatas­trMapa.aspx
  • najdi její dům a zjisti jestli je její, jestli má závazky, jestli tam opravdu bydlí a s kým.
  • navštiv ji…ale opatrně ať ji moc nevylekáš…spíš něco jako: Půjdeš po ulici „náhodou“ v době kdy ona…jé, ahoj-ty tady bydlíš? To jsem nevěděl. Já jdu…bla bla bla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek