xrade02

Jak najít uprchlou želvu?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak záleží taky na tom, jestli to byla želva suchozemská a nebo vodní. Sousedi mají vodní a když není doma, tak je v rybníku na návsi,,,:-D
Ale většinou jim jí někdo přinese, ještě než k rybníku dorazí.

Další odpovědi
anonym

Predpokladam , ze vzhledem podzimu ji najdete az na jare. Kamaradce takhle utekla take a na jare se ji na jejich zahrade vyhrabala. 🙂 -iv-

Pájo

Jak si usnadnit hledání želvy venku?

Na krumýř jí pevně připevněte barevnou stuhu aspoň 5 cm širokou a 5m dlouhou… hledání pak bude hračka.

Navíc, pokud Vám pod něco venku zaleze, bude snadnější ji od tamtud dostat – za tu stuhu ji vytáhnete…

Deli

http://www.hla­site.eu/text-pisne/olympic/72026-zelva

samicek333

jestli je vodní, tak asi daleko nedojde, ale jestli suchozemská, tak asi těžko. Teda jestli vám utkla někde v bytě, tak to asi jo, když budete hledat, ale venku…